ZAJĘCIA DODATKOWE klasy I- III
w roku szkolnym 2023-2024- 1 semestr
L.p | Nazwa zajęć | Nauczyciel prowadzący | Termin |
1. | Tajemnice fauny i flory 3 a | Lucyna Wasiłek |
Poniedziałek 12.35- 13.20 |
2. | AWF z AWF dla klasy 3 a | Lucyna Wasiłek |
Wtorek 13.40- 14.25 Czwartek 13.40- 14.25 |
3. | Sowa mądra głowa- zajęcia rozwijające kreatywność
i zainteresowania dla klasy 2 a |
Monika Skobierska |
Poniedziałek 11.45- 12.30 |
4. | Świat w pigułce dla klasy 1 a | Barbara Rotter | Środa 11.45- 12.30 |
5. | AWF z AWF dla klasy 2 b | Barbara Rotter |
Poniedziałek 12.50- 13.35 Piątek 12.50- 13.35 |
6. | Flażolety , chór- dla klas 1-3 | Julia Bajon |
Wtorek 12.50- 13.35 |
7. | Kreatywnie na co dzień- zajęcia plastyczno- techniczne dla klasy 1 b | Jolanta Chuda |
Czwartek 11.45- 12.30 |
8. | Zajęcia wyrównawcze dla uczniów klas 1-3 | Monika Skobierska |
Poniedziałek 12.40- 13.25 |
9. | Co w trawie piszczy ? Zajęcia przyrodniczo- plastyczne dla klasy 3 b | Beata Sajnaj |
Czwartek 11.45- 12.30 |
10. | Unihokej dziewcząt i chłopców z klas 2-3 | Sebastian Pięta |
Czwartek 13.40- 14.40 |
11. | Jesteśmy razem- zajęcia dla klasy 2 b | Ewa Łastowiecka |
Wtorek 11.45- 12.30 |
12. | Tajemnice Królowej Nauk- Matematyka jest wszędzie- dla klas 1 -3 | Lucyna Wasiłek |
Środa 14.30- 15.15 kl. 3 13.20- 14.10- kl. 2 |
13. | Bezpieczny, kolorowy Poznań- dla uczniów klas 1 | Beata Dębska Lucyna Wasiłek |
Piątek wg harmonogramu |
14. | Zajęcia z kodowania dla klas 1-3 | Jolanta Chuda |
Czwartek 12.45- 13.30 |
ZAJĘCIA DODATKOWE klas IV- VIII
w roku szkolnym 2023-20224- I semestr
L.p | Nazwa zajęć | Nauczyciel prowadzący | Termin |
1. | Siatkówka dla dziewcząt i chłopców klasy 7-8 | Sebastian Pięta |
Poniedziałek 15.15- 16.45 |
2. | Unihokej dla dziewcząt i chłopców klasy 4-7 | Sebastian Pięta |
Wtorek 14.30- 16.00 |
3. | Unihokej dla dziewcząt i chłopców klasy 4-5 | Sebastian Pięta |
Środa 13.30-14.30 |
4. | Unihokej dla dziewcząt i chłopców klasy 4-7 | Sebastian Pięta |
Środa 14.30- 15.30 |
5. | Unihokej dla dziewcząt i chłopców klasy 4-7 | Sebastian Pięta |
Czwartek 14.40- 15.40 |
6. | Siatkówka dla dziewcząt i chłopców klasy 7-8 | Sebastian Pięta |
Piątek 14.30- 15.30 |
7. |
Koło plastyczne dla klas 4-6 | Dagmara Nawrocka |
Czwartek 14.30- 15.15 |
8. | Chór, flażolety | Julia Bajon |
Wtorek 13.40- 14.35 |
10. |
Kółko przyrodnicze dla klas 4-6 | Barbara Rotter |
Środa 13.40- 14.35 |
11. | To nie magia, to FIZYKA dla klas 5-8 | Angelina Sztukowska |
Środa 14.30- 15.15 |
12. | Kółko fizyczne dla klas 7-8 | Angelina Sztukowska |
Środa 15.20- 16.05 |
13. | Przygotowanie do sprawdzianu klasa 8 a | Anna Sztulpa |
Środa 14.30- 15.15 |
14. | Koło dziennikarskie | Anna Sztulpa |
Poniedziałek 14.30- 15.15 |
15. | Zajęcia wyrównujące wiedzę dla klas 4-6 | Anna Sztulpa |
Poniedziałek 13.40- 14. 35 |
16. | Zajęcia wyrównujące wiedzę dla klas 7-8- co dwa tygodnie | Anna Sztulpa |
Czwartek 14.30- 15.15 |
17. | Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klas 4-8 ( dla wyznaczonych uczniów) | Daria Reńska |
Wtorek 14.30- 15.15 |
18. | Testy z matematyki dla klasy 8 a | Daria Reńska |
Piątek 13.40- 14.25 |
19. | Zajęcia filmowe dla klas 4-6 | Barbara Dydymska |
Środa 13.45- 14.30 |
20. | Chcę być mistrzem- zajęcia tenisa stołowego dla klas 4-6 | Filip Łapkiewicz |
Wtorek 13.40- 14.25 |
21. | Testy z j. angielskiego dla klasy 8 a | Magdalena Sroczyńska |
Wtorek 12.50- 13.35 |