👫👫Klasa 2a wybrała się z wizytą do Przedszkola „Bartek”. Czekały na nas dzieci z różnymi niepełnosprawnościami, które obecnie uczęszczają do zerówki. Niektóre z nich od września pójdą do pierwszej klasy, a inne pozostaną jeszcze w przedszkolu. Ze względu na upalny dzień zabawy odbywały się na świeżym powietrzu. Było bardzo wesoło, a lekki wiatr i cień powodował, że nie odczuwaliśmy wysokiej temperatury. Największym zainteresowaniem wśród drugoklasistów cieszyły się trampolina oraz namiot. Uczniowie stanęli na wysokości zadania, szybko nawiązali kontakt z przedszkolakami, świetnie się bawili, otaczając opieką młodsze dzieci. Przypomnieli sobie, jak to było w przedszkolu. Na koniec Paniom wręczyliśmy podziękowanie za miłe przyjęcie, a dzieciom własnoręcznie przygotowane upominki.