14 listopada odbyły się finały Igrzysk Dzieci w unihokeju chłopców. Do rywalizacji przystąpiły drużyny z SP 3, SP 85, SP 25 i gospodarze tego turnieju SP Salezjanie.W pierwszym meczu zagraliśmy z SP 25. Mecz trudny, szybki ale chłopcy nie dali szans rywalom i wygrali pewnie 5:2.Drugi mecz przyszło nam zagrać z gospodarzami , którzy zawsze odbierali nam punkty  ale nie tym razem. Ten mecz również wygraliśmy 6:3.Ostatni trzeci mecz to mecz z SP 85. Wygrana dawała nam pewne zwycięstwo z kompletem punktów.
Tak też się stało. Wynik końcowy to 6:4 dla naszej drużyny. Z końcowym gwizdkiem sędziego staliśmy się :

MISTRZAMI MIASTA POZNANIA W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW NA ROK SZKOLNY 2023/2024 !!!

Mistrzowska reprezentacja szkoły:

  1. Marcel Różewicz
  2. Michał Karwasz
  3. Kacper Drop
  4. Mateusz Piernikowski
  5. Juliusz Szymko
  6. Piotr Burda
  7. Christian Gellera
  8. Rafał Stefaniak

Trener zespołu: Sebastian Pięta