wrzesień 2022

Mali konstruktorzy podczas porannej świetlicy.

 

Dzisiaj w świetlicy kolorowo, owocowo i pysznie ! Uczniowie z klasy II A i B wykonały owocowe jeżyki. Dziękujemy bardzo Oli i Gabrysi za okazałe gruszki prosto z sadu i dorodne, słodkie winogrona 🦔🍇🍐

 

Oto urocze malunki naszych „pierwszaków”.

 

Dzisiaj  z Pierwszakami rozmawialiśmy w świetlicy o naszych domowych zwierzątkach i w nawiązaniu do tematu  dzieci zrobiły piękne kotki z patyczków i kreatywnych drucików.

 

Zaczął się nowy rok szkolny. W świetlicy szkolnej pojawiły się dwie nowe pierwsze klasy. Dzieci zapoznały się z zasadami obowiązującymi w czasie zajęć. Poznały nauczycieli oraz dzieci ze starszych klas. Jesteśmy pewni, że szybko zaadaptują się do nowych warunków i pobyt w świetlicy będzie dla nich przyjemnością.

ORIGAMI

Piękne, kolorowe wizerunki lisków to efekt pracy uczniów z klasy 1b. Pod czujnym okiem pani Grażyny Bienkiewicz dzieci poznają tajniki origami, niełatwej sztuki składania papieru.

 

KOLORY JESIENI

Zaczęła się jesień. To niezwykła pora roku. Wcale nie jest smutna i przygnębiająca. Mieni się kolorami, zachwyca zmiennością i pięknymi zachodami słońca. Dni co prawda są coraz krótsze i chłodniejsze, ale to nie oznacza, że musimy siedzieć w domu. Spacery i zabawy na wolnym powietrzu są wielką przyjemnością. W świetlicy dzieci pożegnały już lato i powitały jesień.