5 grudnia w Nowym Tomyślu w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 3 odbyły się półfinały Mistrzostw Wielkopolski w unihokeju chłopców dla rocznika 2011 i mł. Do rywalizacji przystąpiły 4 zespoły: SP Siedlec, SP 3 Poznań, SP nr 1 W Nowym Tomyślu i SP Siedlisko. Pierwszy mecz zagraliśmy w SP Siedlec w którym to musieliśmy uznać wyższość rywala przegrywając 5:2. Nie było to udane wejście w ten turniej i wiadomo było już ,że tylko wygrane w następnych meczach dawały nam pewny awans do finałów. Później okaże się ,że zespół ten zajął  pierwsze miejsce w tych zawodach. Drugi mecz zagraliśmy z SP Siedlisko, który wygraliśmy 5:4. Ostatni mecz z Nowym Tomyślem przegraliśmy 6:3 i ostatecznie zajęliśmy 3 miejsce na tych zawodach.

Reprezentacja szkoły SP 3 Poznań:

  1. Marcel Różewicz
  2. Michał Karwasz
  3. Kacper Drop
  4. Christian Gellera
  5. Julian Szymko
  6. Mateusz Piernikowski
  7. Piotr Burda
  8. Rafał Stefaniak.

Trener zespołu: Sebastian Pięta