REPREZENTACJA SP 3 CHŁOPCÓW ROCZNIK 2010 I MŁ VICE MISTRZAMI MIASTA POZNANIA W UNIHOKEJU.

10 listopada także w Zespole Szkół Salezjańskich odbyły się finały Mistrzostw Miasta Poznania w Unihokeju Chłopców w ramach Igrzysk Dzieci. Do tej rywalizacji przystąpiły 4 zespoły, które wygrały swoje mecze eliminacyjne czyli SP 19, SP SAL, SP 85 i SP 3.

Z wielkimi nadziejami przystąpiliśmy do tych rozgrywek mając na uwadze sukcesy dziewczynek, które kilka dni wcześniej zdobyły vice mistrzostwo w tych rozgrywkach ulegając tylko gospodarzom turnieju SP Sal.

Do pierwszego meczu przystąpiliśmy ze szkołą SP 85 i dzięki bardzo dobrej technice gry wygraliśmy 4:2, gdyż rywal był szybki ale zabrakło skutecznej finalizacji przy znakomitej grze naszego bramkarza.

Następnie graliśmy z faworytami, SP SAL. Ten mecz nie był korzystny dla nas  i po pierwszej tercji postanowiłem dać pograć zawodnikom rezerwowym, będąc myślami przy ostatnim meczu, który należało wygrać aby zając 2 miejsce. Tak też się stało. Z SP 19 wygraliśmy 8:4 i zajęliśmy 2 miejsce.

Reprezentacja SP 3 Poznań:

 1. Piotr Burda
 2. Kacper Drop
 3. Gabriel Gellera
 4. Michał Karwasz
 5. Hubert Kozłowski
 6. Patryk Lechowicz
 7. Stanisław Ławniczak
 8. Mateusz Piernikowski
 9. Vladyslaw Dolhnov
 10. Jacek Kowalczewski
 11. Julian Szymko

Opiekun zespołu: Sebastian Pięta