👦👦👦 Dzisiaj rozpoczęliśmy w naszej szkole cykl wizyt dzieci z przedszkoli znajdujących się na Osiedlu Piastowskim. Klasy trzecie gościły najstarszą grupę z Przedszkola 126. W czasie zajęć zarówno uczniowie jak i goście utrwalali wiadomości o Poznaniu. Temat idealnie wpasował się w zadania realizowane w ramach tegorocznego projektu edukacyjnego. Trzecioklasiści stanęli na wysokości zadania, wspaniałe współpracowali z młodszymi dziećmi i otoczyli naszych gości opieką. Zarówno Panie jak i dzieci były bardzo zadowolone z wizyty.

Goście z Przedszkola 117 w klasach pierwszych

W czwartek 14 marca kolejna grupa przedszkolaków odwiedziła naszą TRÓJKĘ. Tym razem były to dzieci z Przedszkola nr 117. Podczas wizyty tym razem w klasach drugich i klasie dla obcokrajowców sześciolatki szukały nadchodzącej Pani Wiosny 🌷🌹🥀🌺. Podczas wizyty dzieci rozwiązywały zadania wiosenne,śpiewały,tańczyły ale przede wszystkim dobrze się bawiły. Dzień upłynął w radosnej i miłej atmosferze. 👫👩‍👩‍👧‍👧👬👭