14 maja w Zaniemyślu odbyły się finały mistrzostw Wielkopolski w unihokeju dziewcząt w kategorii młodziczek, rocznik 2010 i młodsze. Naszą szkołę reprezentowały 3 uczennice, które dumnie reprezenują naszą szkołę w tych rozgrywkach. Shadia Bedada, Lena Rolska i Milana Demchenko. Dziewczęta są moimi podopiecznymi i dzięki zdobytym umiejętnościom na zajęciach pozalekcyjnych z unihokeja mogły w tym sezonie reprezentować naszą szkołę w klubie UKS Salezjanie.

W Finałach Wielkopolski udział wzięły 4 najlepsze drużyny naszego województwa:
Gospodarze turnieju finałowego: UKS Radzevia Radzewo, UKS Chynów Zielona Góra, UKS Fenomen Babimost i UKS Salezjanie Poznań.

W pierwszym meczu dziewczyny wygrały dosyć łatwo 7:1 i był to dobry wynik przed następnym meczem. Drugie spotkanie to mecz z UKS Chynów Zielona Góra, który był bardzo wyrównany i do samego końca nie można było wywnioskować , który zespół przechyli szalę zwycięstwa na swoją korzyść. W tym meczu bramkę ,która tą wątpliwość rozwiała strzeliła Nasza uczennica Lena Rolska, która została też zawodnikiem meczu. (zdjęcie).

Trzeci mecz rozegrany z gospodarzami niestety po fatalnych błędach przegraliśmy 6:4 i ostatecznie zajęliśmy 2 miejsce. 2 miejsce ,które premiowane jest udziałem w MISTRZOSTWACH POLSKI.

17 i 18 czerwca dziewczęta z SP 3 Poznań zagrają w FINAŁACH MISTRZOSTW POLSKI rozegranych prawdopodobnie( miejsce dokładnie jeszcze nie jest potwierdzone) w Gdańsku.

Gratulacje dla dziewczyn!!!!