WOŚP na sportowo

Zachęcamy uczniów do wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na sportowo! Wystarczy, że zarejestrujecie się na stronie www.pho3nix-kids.com poprzez kliknięcie przycisku „Zarejestruj” lub „Weź udział”. Musicie założyć konto ucznia, potrzebny jest do tego adres e-mail rodzica (zgoda), następnie w spisie szkół szukamy naszej szkoły (Poznań Szkoła Podstawowa nr 3). Od 29 stycznia (piątek) na platformie znajduje się 10 filmów treningowych. Jeden obejrzany film treningowy = 1 zł na konto WOŚP od fundacji pho3nix i 10 punktów w rankingu szkół. Punkty zdobywa się za obejrzenie raz danego filmiku, maksymalnie 100 punktów do zdobycia, co przekłada się na 10 zł dla WOŚP od jednego ucznia. Aby tak się stało trzeba włączyć każdy z filmików, poćwiczyć razem z trenerami i poczekać aż filmik sam się wyłączy. Przyjemne z pożytecznym! Akcja kończy się 7 lutego.