REPREZENTACJA SP 3 CHŁOPCÓW ROCZNIK 2010 I MŁ VICE MISTRZAMI MIASTA POZNANIA W UNIHOKEJU.

10 listopada także w Zespole Szkół Salezjańskich odbyły się finały Mistrzostw Miasta Poznania w Unihokeju Chłopców w ramach Igrzysk Dzieci. Do tej rywalizacji przystąpiły 4 zespoły, które wygrały swoje mecze eliminacyjne czyli SP 19, SP SAL, SP 85 i SP 3.

Z wielkimi nadziejami przystąpiliśmy do tych rozgrywek mając na uwadze sukcesy dziewczynek, które kilka dni wcześniej zdobyły vice mistrzostwo w tych rozgrywkach ulegając tylko gospodarzom turnieju SP Sal.

Do pierwszego meczu przystąpiliśmy ze szkołą SP 85 i dzięki bardzo dobrej technice gry wygraliśmy 4:2, gdyż rywal był szybki ale zabrakło skutecznej finalizacji przy znakomitej grze naszego bramkarza.

Następnie graliśmy z faworytami, SP SAL. Ten mecz nie był korzystny dla nas  i po pierwszej tercji postanowiłem dać pograć zawodnikom rezerwowym, będąc myślami przy ostatnim meczu, który należało wygrać aby zając 2 miejsce. Tak też się stało. Z SP 19 wygraliśmy 8:4 i zajęliśmy 2 miejsce.

Reprezentacja SP 3 Poznań:

1. Piotr Burda
  2. Kacper Drop