• Start
  • Rok szkolny
  • Zajęcia dodatkowe

Zajęcia dodatkowe

ZAJĘCIA DODATKOWE W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR3
W I SEMESTRZE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018
KLASY I – III

DZIEŃ TYGODNIA

RODZAJ ZAJĘĆ

GODZINY

PROWADZĄCY

PONIEDZIAŁEK

Zajęcia dodatkowe dla uczniów klasy 3a

12.30 – 13.15

Joanna Cicha - Chmielina

Zajęcia dodatkowe

dla klasy 2a

12.35 – 13.20

Monika Skobierska

Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego dla uczniów klas

I - III

12.45 – 13.30

Małgorzata Zagozda

Piłka nożna dla uczniów klas III

14.30 – 15.30

Sebastian Pięta

WTOREK

„Poznajemy świat” zajęcia dla uczniów klas I

11.40 – 12.25

Beata Dębska

Beata Sajnaj

W świecie wierszy, bajek, bajeczek – zajęcia czytelnicze

12.30 – 13.15

Monika Skobierska

„Palcem po mapie” zajęcia rozwijające dla uczniów klasy 3d

13.15 – 14.00

Katarzyna Rękoś

Mandala –„ matematyka
na okrągło”

14.00 – 15.30 (co dwa tygodnie)

Joanna Cicha - Chmielina

Zajęcia muzyczne – FLAŻOLETY dla uczniów klas I - II

15.00 – 15.45

Urszula Pawlak

Nauka pływania dla uczniów

klasy II a i III a

10.30 – 12.30

Monika Skobierska Joanna Cicha – Chmielina

Grażyna Bienkiewicz

Nauka pływania dla uczniów klas III b III c III d

11.15 – 13.15

Lucyna Wasiłek

Ewa Łastowiecka

Katarzyna Rękoś

Grażyna Bienkiewicz

ŚRODA

Zajęcia dodatkowe dla uczniów klasy 3b

„To nie musi być trudne”

11.40 – 12.25

Lucyna Wasiłek

Zajęcia dodatkowe dla uczniów klasy 3d

11.40 – 12.25

Katarzyna Rękoś

Gry i zabawy lekkoatletyczne dla klas III

15.15 – 16.00

Paulina Dolata

Zajęcia sportowe dla klas I - II

16.00 – 17.00

Paulina Dolata

CZWARTEK

Zajęcia dodatkowe dla uczniów klasy 3c

11.40 – 12.25

Ewa Łastowiecka

Zajęcia dodatkowe dla uczniów klasy I b

12.40 – 13.20

Beata Dębska

Zajęcia muzyczne – FLAŻOLETY dla uczniów klas II – IV

14.30 – 15.15

Urszula Pawlak

PIĄTEK

Kółko matematyczno – przyrodnicze dla uczniów klas 3b i 3c

11.40 – 12.25

Lucyna Wasiłek

„Jesteśmy razem” zajęcia integracyjne dla uczniów klasy 3c

11.40 – 12.25

Ewa Łastowiecka

Zajęcia dodatkowe dla uczniów klasy 1a

11.40 – 12.25

Beata Sajnaj

Ratujemy i uczymy ratować

12.30 – 14.30

(wg. osobnego harmonogramu)

Joanna Cicha – Chmielina

Monika Skobierska

Pedagog i psycholog szkolny prowadzą zajęcia korekcyjno – kompensacyjne, socjoterapeutyczne oraz psycho-edukacyjne według odrębnego planu.


ZAJĘCIA DODATKOWE W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR3
W I SEMESTRZE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018
KLASY IV – VII

DZIEŃ TYGODNIA

RODZAJ ZAJĘĆ

GODZINY

PROWADZĄCY

PONIEDZIAŁEK

Zajęcia dodatkowe z języka polskiego dla uczniów klasy

V a

12.45 – 13.15

Joanna Wianecka

Zajęcia dodatkowe z języka polskiego dla uczniów klasy

V b

12.45 – 13.15

Anna Sztulpa

Zespół instrumentalny

12.45 – 13.30

Damian Kacner

Zajęcia sportowe dla uczniów klasy IV b

13.30 – 14.15

Paulina Dolata

Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego dla uczniów

klasy 7b

13.35 – 13.55

Katarzyna Raczyńska

Zajęcia dodatkowe z chemii dla uczniów klas VII

14.25 – 15.00

Marta Nowacka

Angielski klub kabaretowo – teatralny dla uczniów

klas V – VI

14.30 - 15.30

Katarzyna Raczyńska

„Czarodzieje sceny” koło teatralne

14.30 – 15.00

Elwira Kucharczyk

Piłka nożna dla uczniów klas IV - VI

15.30 – 16.30

Sebastian Pięta

WTOREK

Zajęcia dodatkowe z języka polskiego dla uczniów klasy VI b

13.35 – 14.05

Joanna Wianecka

Zajęcia dodatkowe z języka polskiego dla uczniów klas IV

13.35 – 14.20

Paweł Olszowiak

Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego dla uczniów

klas V

13.35 – 14.00

Katarzyna Raczyńska

Zajęcia dodatkowe z  języka angielskiego dla uczniów

klasy VI b

14.05 – 14.30

Katarzyna Raczyńska

Kółko matematyczne dla uczniów klas IV-VII

14.05 – 14.35

Daria Reńska

Unihokej dziewcząt klas

V - VII

14.20 – 15.20

Sebastian Pięta

Zajęcia dodatkowe z języka polskiego dla uczniów klasy VII b

14.25 – 14.55

Joanna Wianecka

Zajęcia dodatkowe z biologii dla uczniów klas VII

14.25 – 15.10

Klaudia Sobocińska

Zajęcia dodatkowe

z matematyki dla uczniów klas 6b i 7a

14.35 – 15.05

Daria Reńska

Koło dziennikarskie

14.30 – 15.30

Anna Sztulpa

ŚRODA

Zajęcia dodatkowe z języka polskiego dla uczniów klasy VI a

13.35 – 14.05

Anna Sztulpa

CZWARTEK

Zajęcia dodatkowe

z matematyki dla uczniów klasy IV c

12.45 – 13.30

Hanna Robak

Zajęcia dodatkowe

 z matematyki dla uczniów klasy VI a

13.35 – 14.20

Hanna Robak

Zajęcia dodatkowe

z matematyki dla uczniów klas 4a/b i 5b

13.35 – 14.05

Daria Reńska

Zajęcia dodatkowe z języka polskiego dla uczniów klasy VII a

13.35 – 14.05

Anna Sztulpa

Kółko przyrodnicze

13.35 – 14.20

Agnieszka Marczewska

Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego dla uczniów klas IV

13.35 – 14.20

Małgorzata Zagozda

Zajęcia komputerowe

13.35 – 14.20

Małgorzata Chłopek

Zajęcia dodatkowe

 z matematyki dla uczniów klasy V a i VII b

14.25 – 15.00

Hanna Robak

Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego dla uczniów klas

6a i 7a

14.25-14.45

Katarzyna Raczyńska

Zajęcia muzyczne – FLAŻOLETY dla uczniów klas II - IV

14.30 – 15.15

Urszula Pawlak

Pracownia twórcza

14.30 – 16.00

Antonina Weber

PIĄTEK

Zajęcia dodatkowe

z przyrody dla uczniów klas

IV – V

12.45 – 13.30

Agnieszka Marczewska

Chór

13.30 -14.30

Damian Kacner

Misyjne Koło Wolontariatu dla uczniów klas IV - VII

13.30 – 14.30

Honorata Dzida

Unihokej chłopców klasy

VI - VII

14.20 – 15.50

Sebastian Pięta

„Czarodzieje sceny” – koło teatralne

14.30 – 15.30

Elwira Kucharczyk

Pedagog i psycholog szkolny prowadzą zajęcia korekcyjno – kompensacyjne, socjoterapeutyczne oraz psycho-edukacyjne według odrębnego planu.