31 marca w Zespole Szkół Salezjańskich rozgraliśmy turniej unihokeja klas 1  i 2.

Turniej miał na celu przede wszystkim doskonalenie gry w unihokeja stąd nauczyciele nie liczyli punktów i nie graliśmy o miejsca. Reprezentacja naszej szkoły składała się z grupy mieszanej tzn. dziewczynki grały z chłopcami. Ponieważ mieliśmy taki skład to graliśmy w grupie gdzie grali tylko chłopcy.  Mecze rozegrane były według ustalonego schematu na zasadzie mecz  i rewanż.  Biorąc pod uwagę skład naszego zespołu trzeba jasno zaznaczyć , iż nie przegrywaliśmy tylko meczów ale wielokrotnie remisowaliśmy  i były takie w postaci wygranych spotkań.  Na zakończenie turnieju każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal „a dążenie do mistrzostwa” i własnego rozwoju. Rywalizowaliśmy ze szkołami: SP Kotlin, SP 56 Poznań, SP Salezjanie, SP Radzewo.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas drugich:

Dominik Kruszka,
Wojciech Mączka,