Zakończyliśmy sezon muzyczny zespołu flażoletowego. Do zespołu należało 27 uczniów z klas: 1 a, b; 3 a, b; 4 b; 5 b i 8 c. Nasze umiejętności muzyczne można podziwiać na kilku filmikach zamieszczonych na stronie szkoły, jak również na YouTube. Nareszcie nadszedł wyjątkowy dzień gdy mogliśmy w realu zaprezentować się przed naszymi rodzicami. Ze względu na ilość uczestników musieliśmy podzielić się na dwie grupy. Flażoleciści zrobili ogromne postępy i pomimo tremy pięknie grali i przepięknie… śpiewali. Nasi rodzice nie tylko nas oklaskiwali, ale – na początku trochę nieśmiało – również wspaniale śpiewali. Było miło, przyjemnie, wzruszająco, wesoło i na zakończenie trochę… smutno ponieważ trzeba było się rozstać. Do zobaczenia na muzycznych szlakach!