Szkoła Podstawowa nr 3 w Poznaniu vice mistrzem Miasta Poznania w  Unihokeju Dziewcząt rocznik 2010 i mł.

7 listopada w Zespole Szkół Salezjańskich odbył się finał Mistrzostw Miasta Poznania w Unihokeju Dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci.W finale przyszło nam zmierzyć się z gospodarzami obiektu , SP Salezjanie oraz z SP 25.  Miał brać jeszcze udział SP 61 ale nie stawiła się na rozgrywki.

W tym przypadku łatwa wygrana poprzez walkower 5:0. Do rywalizacji przystąpiliśmy zatem w drugim meczu tego dnia z SP Salezjanie (pierwszy mecz rozegrała SP 25 i SP Sal). Niestety mecz przegraliśmy wysoko bo aż 11:1. Przy wyniku 5:0 skupiłem się raczej na rozgraniu całego zespołu niż nad wynikiem , który na podstawie obserwacji był już nie do odrobienia. W drugim meczu było już znacznie lepiej, trema opadła, dziewczęta robiły mniej błędów i grały zdecydowanie lepiej. Ten mecz musieliśmy wygrać żeby zostać vice mistrzem  gdyż SP 25 przegrała 0:7 z Salezjanami. Mecz z SP 25 wygraliśmy po bardzo trudnym spotkaniu 4:3  i zajęliśmy 2 miejsce w finale.

Reprezentacja SP 3 Poznań

  1. Shadia Bedada – kapitan zespołu
  2. Lena Rolska
  3. Zuzanna Bazyli – bramkarz
  4. Nadia Magdzińska
  5. Daria Bova
  6. Valeriia Pervukhina
  7. Klaudia Sitek
  8. Milana Demchenko
  9. Zofia Glanc
  10. Ewa Mączka

Gratulacje!!!

Opiekun zespołu: Sebastian Pięta