14 października podczas obchodów w naszej szkole Dnia Patrona i Dnia Edukacji Narodowej zorganizowałem mini gry towarzyskie. Wzięli w niej udział uczniowie klas 4-7, dziewczęta i chłopcy.

Łącznie odbyło się 8  dziesięciominutowych  meczy towarzyskich w których uczniowie naszej szkoły mogli sprawdzić swoje umiejętności w unihokeja. Poniżej zamieszczam wyniki poszczególnych gier.

dziewczęta 4A-4B   1:2

chłopcy 4B-4B 2:0

dziewczęta 5A-5B   1:4

chłopcy 5A-5B 2:7

dziewczęta 7A-6A   5:2

dziewczęta 7A – 7C  4:1

chłopcy 7A-7B 9:0

chłopcy 7C – 6A 3:1

Wyniki oczywiście nie maja żadnego znaczenia , liczyła się przede wszystkim dobra zabawa. Jednakże wysokie różnice w punktacji wynikają ze systematycznego uczestnictwa uczniów w zajęciach sportowych i udziału w programach sportowych „Animator Sportu szkolnego” i „SKS” . Są wśród społeczności szkolnej takie uczennice i tacy uczniowie , którzy nie opuścili żadnych zajęć sportowych w tym roku szkolnym i poprzednim po przyjściu do szkoły po nauczaniu zdalnym. Efekty ich pracy można było zauważyć na parkiecie podczas zawodów. Z tego miejsca zachęcam wszystkich uczniów „Trójki” do uczestnictwa w zajęciach sportowych, które prowadzę. Efekty widać „gołym okiem”.

Niestety z uwagi na reżim sanitarny mecze odbywały się bez udziału innych uczniów , którzy mogli by wspierać dopingiem koleżanki i kolegów z klasy.

 

Sebastian Pięta