styczeń 2023

FERIE ZIMOWE

Dwa tygodnie beztroski, odpoczynku i zabawy!

ŚWIETLICOWY BAL KARNAWAŁOWY

W ostatnim dniu przed feriami, w świetlicy szkolnej odbył się bal. Sala została pięknie przystrojona, baloniki nadmuchane, pączki i inne smakołyki przygotowane. Dzieci przebrały się w bardzo pomysłowe i kolorowe stroje. Zabawa była przednia. Konkursy, tańce z balonami, korowody, zgadywanki i inne atrakcje umilały czas wszystkim dzieciom. Zdjęcia z imprezy będą miłym wspomnieniem tych chwil.

 

WIELKI TALENT

Wystawa prac uczennicy z klasy 1a Alicji Wesołek, wykonanych farbami plakatowymi. Alicja uwielbia malować i rysować, tworzyć ciekawe projekty ze wszystkich dostępnych materiałów: plasteliny, papieru, wełny itp. Chętnie uczy się nowych technik plastycznych, a swoje prace wykonuje z wielką starannością i dbałością o szczegóły.

DZIEŃ BABCI I DZIEŃ DZIADKA

Wszystkim Babciom i Dziadkom serdeczne życzenia zdrowia i uśmiechu na co dzień życzą uczniowie ze świetlicy szkolnej 🌷🌷🌷

„ŚWIĄTECZNE ANIOŁY”

Przed Świętami Bożego Narodzenia w świetlicy szkolnej został ogłoszony konkurs pt. „Świąteczne anioły”. Wziąć udział mogły wszystkie dzieci, które miały ochotę zaprezentować swój talent plastyczny. Pomysły na realizację zadania były różne, wykonane odmiennymi technikami, jednakże wszystkie okazały się ciekawe, pomysłowe, a niektóre bardzo pracochłonne.
Jury nauczycielskie przyznało ex aequo trzy pierwsze oraz trzy drugie miejsca. Wyróżnienie otrzymała jedna uczennica.

I miejsca:
Zofia Golasińska – klasa 3
Agata Kowalczyk – klasa 3
Hanna Michnik – klasa 2
II miejsca:
Maria Maćkowiak – klasa 3
Filip Pietrzak – klasa 3
Susana Singh – klasa 2
Wyróżnienie:
Vera Ledzianova – klasa 2
Uczniowie otrzymali piękne nagrody.
Gratulujemy!!!