listopad 2022

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Również w tym roku szkolnym dzieci ze świetlicy „hucznie” obchodziły to radosne święto. Na tę okoliczność wykonały piękne wyklejanki. Na tablicy w holu szkoły swoje prace zaprezentowali uczniowie ukraińscy z klasy 1 pa. Dziewczynkom z klasy 1 a udało się zbudować ogromnego misia z klocków. Prawie wszystkie dzieci przyniosły do szkoły swoje przytulanki. Było miło i radośnie 🐻🐻🐻

WYSZYWANKI

Przez cały tydzień Świetliczaki bardzo chętnie wyszywały jesienne owoce i warzywa, grzybki i liście. Dla niektórych to były pierwsze próby z igłą i nitką, a mimo to wszystkim bardzo ładnie i starannie wychodziło szycie:) Oto ich prace:)

ORIGAMI

Strój księżniczki wykonany techniką origami przez nasze zdolne Pierwszaczki:)

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI W ŚWIETLICY

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości oraz poznańskiego Dnia Świętego Marcina uczniowie z klas pierwszych sami zaprojektowali i wykonali piękne kotyliony, a także „upiekli” rogale marcińskie. Papierowe rogaliki zawisły w holu świetlicy. Czerwono-białe kotyliony upiększyły stroje galowe dzieci na uroczystości z okazji Święta Niepodległości.

JESIEŃ W ŚWIETLICY