Świąteczny konkurs unihokejowy

W dniach od 14 do 18 grudnia w Szkole Podstawowej nr 3 odbył się świąteczny konkurs unihokejowy. 

W związku z tym, że szkoły pracują zdalnie, pan Pięta nie mógł jak co roku przeprowadzić szkolnego turnieju unihokeja i w zamian był konkurs sprawnościowy polegający na wykonywaniu przez każdego uczestnika określonego zadania, za które otrzymywał punkty. 

Do rywalizacji przystąpiło 13 uczniów z klas 4-7: Filip Świtała, Oskar Antkiewicz, Patryk Lechowicz, Pola Maćkowiak, Hubert Kozłowski, Oliwia Skweres, Klaudia Cieślik, Amelia Marciniak, Norbert Cempel, Adam Tonak, Adrian Ciecharowski, Amelia Morska, Zuzanna Morska. 

W pięciu konkurencjach najlepszy okazał się Patryk Lechowicz – uczeń klas 4B. Na drugim miejscu była Oliwia Skweres– uczennica klasy 6A , a na trzecim Klaudia Cieślik – uczennica klasy 7AB.  

Nagrody ufundowane zostały przez Poznański Szkolny Związek Sportowy oraz Szkołę Podstawową nr 3 w Poznaniu, a zaszczyt wręczenia ich przypadł Pani wicedyrektor naszej szkoły, Pani Beacie Dębskiej.  

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.