Rekrutacja do klas 1

Szanowni Rodzice,

serdecznie zapraszamy Państwa dzieci do klasy pierwszej w roku szkolnym 2023/2024.

Rekrutacja rozpocznie się 30 marca 2023 roku i potrwa do 18 kwietnia 2023 roku. W tym czasie mogą Państwo złożyć w naszej szkole zgłoszenie do klasy pierwszej lub Wniosek o przyjęcie dziecka spoza obwodu.

Aktualne informacje dotyczące naboru do klasy pierwszej, kryteria, terminarz, a także wnioski znajdą Państwo na stronie

Urzędu Miasta Poznania

  Rodzicu pamiętaj, wypełniony on-line wniosek / zgłoszenie należy wydrukować, podpisać i dostarczyć do Szkoły lub zeskanowane dokumenty przesłać na skrzynkę mailową szkoły w terminie rekrutacji, tj. od 30 marca do 18 kwietnia 2023 roku.

W razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z sekretariatem:

61 877 09 37 mail sp3krzywousty@gmail. com