🧑‍🎓🧑‍🎓🧑‍🎓12 października 2023 r. w naszej szkole odbyło się pasowanie pierwszoklasistów na uczniów. Ślubowanie jest w naszej szkole jednym z ważniejszych wydarzeń dlatego też uroczystość ta miała podniosły charakter. Kulminacyjnym momentem było przyrzeczenie – uczniowie ślubowali kochać Ojczyznę, być dobrym przyjacielem i wzorowym uczniem a swym zachowaniem i nauką sprawiać wszystkim radość. Po złożeniu obietnicy Pani Dyrektor Beata Owczarzak dokonała pasowania przy pomocy drewnianego ołówka✏️✏️✏️, a Pani Wicedyrektor Beata Dębska wręczyła dzieciom upominki. Najmłodsi uczniowie wykazali się niezwykłą odwagą i przed zgromadzonymi gośćmi zaprezentowali swoje umiejętności – pięknie zaśpiewali, recytowali wiersze i zatańczyli wspólny taniec. Dumni rodzice nie kryli wzruszenia i obdarowali dzieci sportowymi akcesoriami, z których dzieci będą korzystały na zajęciach. Na zakończenie był oczywiście czas na pamiątkowe zdjęcia.
Życzymy naszym uczniom, by każdy dzień spędzony w naszej szkole był super przygodą pełną wiedzy i wyjątkowych przyjaźni.