We wtorek 28.02 odbyły się przesłuchania w konkursie dla klas 1-8 – Odkrywamy Talenty Trójki. W kolejnej już edycji wzięło udział 24 uczniów w kategoriach- śpiew, taniec, iluzja, i innych oraz 22 osoby w kategorii plastyka. Prace plastyczne zostały wywieszone w holu szkoły, uczniowie będą teraz głosować i wybierać najlepszych. Z pozostałej grupy wyłoniono 10 uczniów, którzy już w kwietniu przed publicznością zaprezentują swoje występy. Potem nastąpi głosowanie i uczniowie , a także nauczyciele wybiorą najlepszych uczestników. Wszystkim gratulujemy występów. Uczniom, którym nie udało się dostać do II etapu dziękujemy i zapraszamy w przyszłym roku szkolnym.
Do kolejnego etapu zapraszamy:
kategoria śpiew- Wojtka Łojewskiego z klasy 1 b, Zosią Grochalską z klasy 2 a i duet Emilie Piechnik z klasy 2 a i Natalię Piechnik z klasy 5 b
kategoria taniec- Kasię Kopeć z klasy 1 a, Ewę Gorelchik z klasy 1 b, Miłosza Lechowicza z klasy 4 a
kategoria gra na instrumencie- Susannę Singh z klasy 2 a
inne kategorie- Zuzannę Bazyli z klasy 6 a i Mykytę Syzko z klasy 4 a
Jeszcze raz gratulujemy uczniom, którzy przeszli eliminacje i czekamy na Ich wspaniałe występy.