Maj 2024

Dzień Matki

Na ten wyjątkowy dzień dzieci przygotowały własnoręcznie wykonane upominki dla swoich mam. Uszyły kolorowe serca z filcu, które mogą być zawieszką lub poduszeczką na igły. Wykonały również piękne różowe kwiaty z papierowych ręczników kuchennych. Na gazetce w holu szkoły zawisły urocze laurki namalowane przez dzieci ze wszystkich grup świetlicowych. Wszystkie upominki zostały wykonane bardzo starannie, a dzieci włożyły w te pracę dużo serca.

Z okazji tego Wielkiego Święta wszystkim Mamom życzymy samych słonecznych i radosnych chwil w życiu oraz pociechy ze swoich dzieci.
       ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Kukiełki – motanki

Cała góra tkanin, resztki wełny i sznurków, patyczki i guziki, tyle trzeba, żeby wyczarować szmaciane lalki, motanki. Bez użycia igły, a to niełatwa sztuka. Dzieciom udało się stworzyć magiczny, kolorowy świat kukiełek z wymyślnymi fryzurami i pięknymi strojami.  Cały szereg figurek zdobi okno jednej z sal świetlicowych. Wszyscy mogą je podziwiać. Coraz więcej dzieci także chce spróbować swoich sił i przystąpić do motania własnej lalki. Na pewno nie zabraknie im chęci i pomysłowości.