🎃🎃🎃 Na poczatku października w świetlicy szkolnej ogłoszony został konkurs plastyczny na najpiękniejszą ozdobę z okazji Halloween. Nikt nie spodziewał się, że tak wielu uczniów weźmie w nim udział. Pomysłowość dzieci nie miała granic, a precyzja i staranność wykonania prac wzbudzała zachwyt u wszystkich. Był obrazek wykonany haftem krzyżykowym, wydrążone dynie, tekturowy zamek 🏰🏰🏰, koralikowa zawieszka, mobile z nietoperzami, lampion i różne „straszne” ozdoby z papieru. Jury konkursowe miało twardy orzech do zgryzienia i nie było w stanie wyłonić jednego zwycięzcy. W związku z tym zgodnie przyznano dziewięć pierwszych oraz sześć drugich miejsc. Wszyscy laureaci otrzymali piękne nagrody i słodycze🍬🍬🍬. Żałujemy tylko, że nie wszyscy znaleźli się na wspólnym zdjęciu. Niektóre dzieci wcześniej poszły do domu lub na inne zajęcia pozalekcyjne.
A oto klasyfikacja:

Pierwsze miejsca (w kolejności przypadkowej)

– Emilia Grabańska
– Oliwia Ratajczak
– Klara Nawrocka
– Maja Kozłowska
– Iga Kowalczewska
– Nadia Bzdęga
– Alicja Wesołek
– Katarzyna Kopeć
– Julia Komisarek

Drugie miejsca

– Monika Bręczewska
– Vera Ledzianowa
– Maria Kicińska
– Laura Szymankiewicz
– Patrycja Topolska
– Olaf Kubisiak