Każdy może pomóc! 

W dalekim Kamerunie Bracia Szkolni założyli Szkołę Zawodową w której obecnie uczy się około 2 tys uczniów. Dla uczącej się w niej młodzieży jest ona tak ważna, iż starają się nie opuścić żadnego dnia nauki. Dlatego przychodzą do szkoły nawet gdy są chorzy m.in na malarię. Bracia wybudowali nawet dla nich przy szkole punkt szpitalny w których umieszczają chorych uczniów, ponieważ trzeba ich namawiać aby poszli do domu, a czasami położyć I zapewnić opiekę medyczną do czasu aż rodzice się po nich zgłoszą. 

W Szkole jest tylu uczniów iż zaczyna brakować dosłownie wszelkich narzędzi ręcznych czy elektronarzędzi aby mogli się przyuczać do zawodu. Dlatego nasza Szkoła organizuje zbiórkę narzędzi ręcznych i elektronarzędzi . Zwracamy się ze szczególną prośbą do Ojców i Dziadków naszych uczniów może ktoś posiada zbędne narzędzia lub chciałby podzielić się nimi z młodymi Afrykańczykami. Taki dar może odmienić ich życie umożliwiając zdobycie zawodu. Zbiórka będzie trwać od dnia 26 stycznia do 12 lutego. 

Z góry dziękujemy za wszelką pomoc.