6 kwietnia reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 3 w Poznaniu wzięła udział w rozgrywkach unihokeja w ramach Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Rozegraliśmy tylko jeden mecz z Zespołem Szkół Salezjańskich, który to niestety przegraliśmy 0:3. Ponieważ pozostałe zespoły z innej grupy rozgrywkowej też zagrały po jednym meczu udało się zagrać dwa sparingi. Pierwszy ze szkołą SP 18, który zremisowaliśmy 4:4, a następny z SP 5 wygraliśmy 4:0 . Ogólnie jestem zadowolony z postępów dziewcząt, zrobiły to co mogły na tamten czas, biorąc pod uwagę ,że połowo składu drużyny to dziewczęta młodsze, a Lena i Shadia to odpowiednio roczniki 2012 i 2011. Najważniejsze, że dziewczęta wyciągnęły wnioski ze swojej gry i zdobyły nowe, cenne doświadczenie.

Szkołę naszą reprezentowały:
1. Kamila Dolhanova
2. Weronika Grus
3. Natalia Kruszka
4. Pola Maćkowiak
5. Oliwia Skweres
6. Amelia Marciniak
7. Wiktoria Zwolska
8. Lena Rolska
9. Shadia Bedada.

Sebastian Pięta