W dniu 8 kwietnia reprezentacja dziewcząt w unihokeja brała udział Igrzyskach Dzieci, które zostały przeprowadzone w Zespole Szkół Salezjańskich. Niestety formalnie przyszło nam zmierzyć się tylko z gospodarzami obiektu, po czym rozegraliśmy jeszcze dodatkowy mecz także z gospodarzami  w celu zdobycia większego doświadczenia i umiejętności gry. Zarówno pierwszy mecz i drugi nie zakończył się pomyślnie dla naszych zawodniczek ale jak wspomniałem wcześniej zdobywanie cennego doświadczenia na przyszłość też jest bardzo ważne.

Po turnieju poszliśmy zregenerować siły do KFC gdzie mieliśmy nadprogramową przerwę z uwagi na silne opady deszczu.

Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 3 w Poznaniu wystąpiła w składzie:

  1. Oliwia Skweres
  2. Amelia Marciniak
  3. Shadia Bedada
  4. Natalia Piechnik
  5. Nikola Wawrzyniak
  6. Magdalena Cholewińska
  7. Sofia Deli
  8. Weronika Grus
  9. Pola Maćkowiak
  10. Victoria Zwolska