W środę 23 listopada w miejscowości Brudzew odbyły się półfinały mistrzostw Wielkopolski w unihokeju chłopców rocznik 2010 i mł. Nasza grupa to SP Brudzew, SP Żytowiecko, SP Godziesze Wielkie, SP 3 Poznań. Pierwszy mecz przypadło nam zagrać z gospodarzami tych rozgrywek z SP Brudzew. Niestety przy pełnym zaangażowaniu zespołu przegraliśmy 5:1. Następny mecz graliśmy SP Żytowiecko, gdzie długo utrzymywał się wynik 1:1 (bramki strzelone na początku pierwszej tercji) , lecz w trzeciej rywal rozstrzelał się i ostatecznie sytuacja powtórzyła się z pierwszego meczu. 5:1 dla SP Żytowiecko. Trzeci , ostatni mecz z SP Godziesze Wielkie to była pogoń za wynikiem gdyż bardzo szybko rywale strzelili 5 bramek zdobywając tylko 1. Po 3 tercjach wynik dla rywali 5:3. Udało się nam odrobić 2 bramki, na resztę zabrakło czasu bo mieliśmy w 3 tercji już przewagę. Niestety znowu w pierwszej tercji rywal był skuteczniejszy w zdobywaniu bramek przy naszych prostych błędach w obronie. Ostatecznie reprezentacja SP 3 Poznań zajęła 4 miejsce w tych półfinałach i nie zakwalifikowała się do wielkiego finału. Jesteśmy i tak zadowoleni ,że mogliśmy wystąpić w półfinałach rozgrywek wielkopolskich, było to dla nas duże wyróżnienie, a także możliwość zdobycia doświadczenia na wyższym poziomie.

Nasz zespół wystąpił w składzie:
Piotr Burda, Vladyslav Dolhanow, Gabriel Gellera, Michał Karwasz, Patryk Lechowicz, Stanisław Ławniczak, Mateusz Piernikowski, Seweryn Szymko.

Opiekun zespołu: Sebastian Pięta