W dniu 28 października wzięliśmy udział w rozgrywkach badmintona w ramach Igrzysk Dzieci.
W zawodach naszą szkołę reprezentowali: Filip Świtała, Tomasz Dudziński, Antoni Urbański.

Pierwszy do rywalizacji przystąpiła Tomek, który po zaciętym pojedynku trwającym ponad 30 minut, przegrał mecz 2:1. Następny mecz który został rozegrany to mecz z udziałem Filipa Świtały. Ten również był bardzo zacięty, a wyniki kończyły się 17:16. W tym momencie szkoła podstawowa nr 20 wygrywała z „nami” 2:0 w meczach. Po grach indywidualnych przyszedł czas na grę podwójną. W tej rywalizacji okazaliśmy się lepsi (2:1 w setach) choć wyniki tez były wysokie i jeden set zakończył się rezultatem 17:16 dla „nas”. Po 3 meczach wynik 2:1 dla SP 20. 4 mecz zagrał Filip Świtała, który przy wyniku 16:16 popsuł zagrywkę i stracił seta (ustaliliśmy ,że sety gramy do 15). Niestety po
wyrównanym pojedynku drugiego seta też przegrał i Sp 20 wygrała cały mecz 3:1 w meczach. Zwycięzcom gratulujemy, a chłopcom życzę sukcesów w następnych zawodach gdyż pokazali się z bardzo dobrej mimo krótkiego okresu przygotowawczego.

Sebastian Pięta