9 listopad to dla naszej szkoły następny dzień zmagań unihokejowych. Tym razem do rywalizacji przystąpiły dziewczynki w Igrzyskach Dzieci.
Oprócz naszej szkoły udział w tych finałach wzięły udział szkoły: SP 61, SP 25 i gospodarze turnieju SP Salezjanie. Z losowania pierwszy mecz przypadł nam zagrać z SP 25. Tutaj padł remis choć mieliśmy cały czas przewagę w grze, a bramki straciliśmy po prostych błędach, pierwszą w 20 sekundzie meczu. Następny mecz zagraliśmy z gospodarzami turnieju finałowego , w którym to prowadząc 3:1
ostatecznie przegraliśmy 4:3. Mecz ostatni to zmagania z SP 61. Ten mecz wygraliśmy 10:4. Wynik ten zapewnił nam vice mistrzostwo Miasta Poznania w unihokeju dziewcząt.
Reprezentacja szkoły:
1. Daria Bova
2. Shadia Bedada
3. Valeria Peruvkhina
4. Zofia Glac
5. Maria Onutska
6. Lena Rolska
7. Milana Demchenko
8. Natalia Piechnik
9. Agata Kantecka
10. Lena Kosturska
11. Klaudia Sitek

Trener zespołu: Sebastian Pięta