30 październik okazał się dla naszej kolejnej drużyny szczęśliwy gdyż dziewczęta wygrały turniej eliminacyjny w unihokeju w Igrzyskach Dzieci. Do rywalizacji przystąpiły z SP 85, SP 18 gospodarzami i SP 6. Pierwszy mecz okazał się najważniejszy i bardzo trudny dla naszego zespołu , ale dziewczęta zdołały go wygrać 4:3, a grały z SP 85. Następny mecz z SP 18 wygrały dziewczyny 6:1 i były krok o dostanie się do finału. Ostatni mecz z SP 6 zakończył się wynikiem 6:0 i dziewczęta mogły cieszyć się z awansu do finału Igrzysk Dzieci ,który  to odbędzie się 9 listopada w Zespole Szkół Salezjańskich.

Reprezentacja SP 3 Poznań:

 1. Shadia Bedada
 2. Milana Demchenko
 3. Lena Rolska
 4. Natalia Piechnik
 5. Daria Bova
 6. Maria Onutska
 7. Valeria Peruvkhina
 8. Agata Kantecka
 9. Lena Kosturska
 10. Klaudia Sitek
 11. Zofia Glac

Trener zespołu: Sebastian Pięta