7 listopada w Zespole Szkół Salezjańskich został rozegrany turniej finałowy unihokeja dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Do rywalizacji przystąpiły cztery zespoły: SP Sal, SP 61, SP 85 i SP 3. Pierwszy mecz po fatalnej grze przegraliśmy 10:0 z SP 85. Następny został zagrany zdecydowanie lepiej i z SP 61 dziewczęta wygrał 5:1. Ostatni mecz tego dnia dziewczęta rozegrały z gospodarzami tych zawodów SP Sal. Mecz zakończył się przegraną ale po zdecydowanie lepszej grze dziewczyn.  Po ostatnim gwizdku sędziego wynik 7:0 dla SP Sal.

Ostatecznie dziewczęta SP 3 Poznań zajęły 3 miejsce w Mistrzostwach Miasta Poznania.
Serdecznie gratuluję.
Reprezentacja SP 3 Poznań:

 1. Zuzanna Bazyli
 2. Veronika Potapenko
 3. Angelina Khoury
 4. Shadia Bedada
 5. Lena Rolska
 6. Klaudia Sitek
 7. Nadia Magdzińska
 8. Nikola Mikołajczak
 9. Wiktoria Jakubowska
 10. Natalia Piechnik
 11. Milana Demchenko
 12. Anna Klauza

Trener zespołu: Sebastian Pięta