9 listopada w Zespole Szkół Salezjańskich odbyły się finały Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Dziewcząt. Do rozgrywek przystąpiły reprezentacje szkół:  Sp 85, Sp Sal, Sp 45, Sp 3.

Rywalizację rozpoczęliśmy grając z SP 85. Niestety nie był dla naszych dziewczyn pomyślny gdyż przegraliśmy 3:2. W następnym meczu graliśmy z gospodarzami turnieju finałowego , który to przegraliśmy 7:3.  Po dwóch przegranych meczach pozostało nam walczyć o brąz z SP 45. Mecz ten po ciężkiej walce wygraliśmy 4:2 i zajęliśmy trzecie miejsce i tym samy dziewczęta mogą cieszyć się z 3 miejsca w mieście Poznaniu.

Reprezentacja Szkoły SP 3:

  1. Weronika Grus
  2. Natalia Kruszka
  3. Pola Maćkowiak
  4. Amelia Marciniak
  5. Oliwia Skweres
  6. Patrycja Tylikowska
  7. Victoria Zwolska
  8. Kateryna Lomanova
  9. Kamila Dolhanova
  10. Zuzanna Bazyli

 Opiekun zespołu: Sebastian Pięta