W niedzielę 23 kwietnia dziewczęta z Naszej szkoły wzięły udział w półfinale Wielkopolskiej Ligi unihokeja rocznik 2010 i młodsze, który był rozegrany w Zespole Szkół Salezjańskich w Poznaniu. Po trzech emocjonujących meczach dziewczęta zajęły pierwsze miejsce wygrywając wszystkie mecze i awansowały do finału, które będą rozegrane w maju. Z Naszej szkoły zaszczyt gry na najwyższym poziomie unihokeja w Wielkopolsce miały : Shadia Bedada uczennica klasy 5 A, Milana Demchenko uczennica klasy 5A i Lena Rolska uczennica klasy 4A. Dziewczyny zdobyły takie umiejętności ,że mogą już grać z najlepszymi drużynami unihokeja w Wielkopolsce razem we współpracy z dziewczynami z Zespołu Szkół Salezjańskich.
Sebastian Pięta