Projekt edukacyjny Złoty Jubileusz Trójki zakończył się w ubiegłym tygodniu – Trzema Dniami dla Jubilatki. W czwartek obchodziliśmy Dzień Patrona Szkoły oraz Dzień Edukacji Narodowej.  Dla uczniów były przygotowane ciekawe zajęcia, które miały na celu pogłębienie wiedzy o naszym patronie. W holu została przygotowana na ten dzień okolicznościowa tablica. Dzieci brały udział w konkursie Co wiem o moim patronie? Wiedze mogły czerpać z informacyjnej tablicy.
Nie zapomniano także o pracownikach szkoły. Po raz trzeci uczniowie przyznali statuetki w kilku kategoriach np.: najciekawsze zajęcia, najbardziej uśmiechnięty, sprawiedliwy, życzliwy, wyrozumiały.  W 4 kategoriach nagrodę otrzymała p. Anna Sztulpa.
W salach na nauczycieli i uczniów czekał nagrany specjalnie na ten dzień film  z życzeniami.