Dzień Edukacji Narodowej to ważne święto w naszym kalendarzu. Dzień, kiedy wspólnie świętować powinni wszyscy: uczniowie nauczyciele i inni pracownicy szkoły. Edukacja jest ważna, a szkołę tworzą ludzie. To praca zespołowa! 💪💪💪💪 O czym świadczy już tablica z życzeniami w holu szkoły – wspólne dzieło Samorządu Uczniowskiego, koła dziennikarskiego i uczennic z oddziału przygotowawczego. 😉😉😉
14 października to w Trójce podwójne święto Dzień Patrona i Dzień Nauczyciela. Stąd nasi uczniowie wykonywali w salach zadania związane zarówno Bolesławem Krzywoustym, jak i prace o nauczycielach. Niektórzy zorganizowali sobie dodatkowe atrakcje 😉. Ponadto uczniowie obejrzeli krótkie przedstawienie, wysłuchali minikoncertu i rywalizowali w zawodach sportowych.
Ważnym punktem było ogłoszenie wyników plebiscytu, który przeprowadził Samorząd Uczniowski. Uczniowie mogli oddawać na nauczycieli głosy w pięciu kategoriach.
Oto jego wyniki:
Pomysłowe lekcje – p. Agnieszka Marczewska
Pomocna dłoń – p. Agnieszka Kowalska
Sprawiedliwość – p. Agnieszka Kowalska
Wyrozumiałość – p. Anna Sztulpa
Poczucie humoru – p. Agnieszka Kowalska
Gratulujemy!!! 🥰🥰🥰🥰
Wśród głosujących rozlosowano nagrody.
Ponadto członkowie Samorządu Uczniowskiego przygotowali dla wszystkich pracowników szkoły upominki: pyszne babeczki i oryginalne zakładki do książek z rysunkami autorstwa jednej z uczennic. 😍😍😍
Na zakończenie panie psycholog i pedagog wręczyły nagrody w konkursie, który odbył się w ramach Tygodnia Zrowia Psychicznego. Nagrody otrzymali: Maja Druzga, Wiktor Shoepe, Zuzanna Bazyli, Zuzanna Pluta i Lena Rolska. Gratulujemy!
To był dzien pełen wrażeń! 😁😁😁