29 września reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w biegach przełajowych w ramach Ratajskich
Igrzysk Olimpijskich. Nasza skromna reprezentacja w składzie:
Lena Rolska, Michał Karwasz, Julian Szymko, Mateusz Piernikowski, Piotr Burda zdobyła dwa medale.
W kategorii dziewcząt rocznik 2012 Lena Rolska uczennica klasy 3 A była niepokonana i okazała się
najszybsza na Ratajach w swojej kategorii zajmując pierwsze miejsce. Natomiast w kategorii
chłopców rocznik 2012 Michał Karwasz uczeń klasy 4B zajął trzecie miejsce. Bardzo dobrze wypadł
też Mateusz Piernikowski, który zajął miejsce piąte. Z zawodów wracamy zadowoleni i z sukcesami.
Dodam też, że uczestnicy biegów biorą udział w programie Animator Sportu Szkolnego , podnoszą
swoje umiejętności gry w unihokeja oraz w systematycznie uczęszczają na zajęcia rozwijając się
wszechstronnie mogąc w ten sposób brać udział między innym w biegach lub innych grach