Zajęcia dodatkowe klasy I-III 

Lp. Nazwa zajęć Prowadzący Termin
1. Tajemnice koła – symetria w mandala dla klas 3 Joanna Cicha-Chmielina wtorek 13.00- 14.30 wg harmonogramu
2. Młody plastyk dla klas 1 Beata Dębska poniedziałek 12.00- 13.00
3. Młody plastyk dla klas 2 Beata Dębska wtorek 13.00- 14.00
4. Flażolety- 2 a, 2 b, 3 b Urszula Pawlak poniedziałek 13.45- 14.25
środa 13.45- 14.25
5. Lekturki spod chmurki dla klas 2 Monika Skobierska poniedziałek 13.35- 14.20
6. Chcemy wiedzieć i umieć więcej – kółko matematyczne dla klas 3 Lucyna Wasiłek wtorek 11.55- 12.40
7. Koło matematyczno-przyrodnicze dla klas 2 Lucyna Wasiłek piątek 11.55- 12.40
8. Przyroda- ”Co mnie bawi, co mnie ciekawi” klasa 1 Barbara Rotter wtorek 12.00- 12.45
wg harmonogramu
9. Pomoc w j. angielskim klasy 1-3 Ewelina Krzysztoń środa 14.00-15.00
10. Kółko plastyczne klasy 1-3 Dagmara Nawrocka wtorek 11.50- 12.30
11. Godzina z książką klasa 2 b Ewa Łastowiecka wtorek 12.00- 12.45
12. Unihokej dziewcząt i chłopców klas 2,3 Sebastian Pięta poniedziałek 12.30- 13.15
czwartek 12.30- 13.30
13. Gry i zabawy lekkoatletyczne dla klas 1-3 Paulina Wyremblewska kl. 1 czwartek 13.35- 14.35
kl. 2 i 3 wtorek 14.25- 15.25
14. Gimnastyka sportowa dla dziewcząt klas  1-3 Paulina Wyremblewska wtorek 12.50- 13.35

Zajęcia dodatkowe klasy IV-VIII

Lp. Nazwa zajęcia Prowadzący Termin
1. Flażolety- 7 c Urszula Pawlak środa 14.30- 15.15
2. Flażolety- 4 b Urszula Pawlak poniedziałek 14.30- 15.15
środa 13.00- 13.45
3. Koło dziennikarskie klasy 4-8 Anna Sztulpa wtorek 14.30 – 15.30
4. Projekt Centrum Mistrzostwa Informatycznego – klasy 4-6 Elżbieta Racek wtorek 13.45- 15.15
5. Kółko filmowe –  klasy 4-8 Paweł Olszowiak środa 15.20- 16.05
6. Koło teatralne „Czarodzieje sceny” Elwira Kucharczyk w/g harmonogramu nauczyciela
7. Kółko plastyczne klasy 4-8 Dagmara Nawrocka wtorek 14.30 – 15.35
8. Koło matematyczne klasy 4-6 Agnieszka Kowalska wtorek 13.40 – 14.25
9. „ Z angielskim dookoła świata”
– koło
j. angielskiego klasy 4-6
Ewelina Krzysztoń środa 12.50- 13.35
10. Gimnastyka sportowa dla dziewcząt klas  4-8 Paulina Dolata piątek 13.35- 14.20
11. Siatkówka dla dziewcząt klasy 4-8 Paulina Wyremblewska wtorek 15.25- 16.25
czwartek 14.30- 15.30
12. Piłka nożna dla klas 4-7 Sebastian Pięta poniedziałek 14.30- 15.30
13. Unihokej chłopców klas 6-8 Sebastian Pięta poniedziałek 15.30- 16.30
14. Unihokej dziewcząt i chłopców klas 6-8 Sebastian Pięta środa 15.30 – 16.30
15. Unihokej dziewcząt klas 4-6 Sebastian Pięta czwartek 13.30- 14.30
16. Unihokej dziewcząt klas 6,7 Sebastian Pięta piątek 13.30 – 14.30
17. Unihokej chłopców klasa 7 Sebastian Pięta wtorek 14.30 – 15.30
18. Tenis stołowy dla uczniów klasy 4-8 Paulina Wyremblewska poniedziałek 14.25-15.25
19. Egzamin ósmoklasisty- j. polski dla klasy 8 a Joanna Wianecka piątek 14.30 – 15.15
(15 min) konsultacje indywidualne
20. Egzamin ósmoklasisty- j. polski klasy 8 b
Anna Sztulpa poniedziałek 14.30 – 15.15
21. Zajęcia przygotowujące do egzaminu z matematyki po ósmej klasie dla klasy 8 a Agnieszka Kowalska czwartek 13.40 – 14.25
22. Zajęcia przygotowujące do egzaminu z matematyki po ósmej klasie dla klasy 8 b Daria Reńska wtorek 14.40 – 15.25
23. Egzamin ósmoklasisty – język angielski Katarzyna Raczyńska 8 a – poniedziałek 14.30- 15.15
8 b – środa 14.30- 15.15
24. Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego klasy 4-6
Paweł Olszowiak wtorek 13.40- 14.25
25. Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego klasy 7-8
Anna Sztulpa czwartek 14.30 – 15.15
26. Zajęcia wyrównawcze z matematyki  klasy 4-6 Daria Reńska piątek 12.50- 13.35
27. Zajęcia wyrównawcze z matematyki klasy 7-8 Agnieszka Kowalska piątek 24.13.40 – 14.25
28. Pomoc w j. angielskim klasa 4 a, 4 b, 6 a Ewelina Krzysztoń środa 13.45- 14.45