luty 2022

DZIEŃ KOTA

Od tego dnia minęły prawie dwa tygodnie… ale to nic. Warto zaprezentować piękne rysunki kotów wykonane przez uczniów uczęszczających do świetlicy szkolnej. Prace dzieci zaprezentowane zostały w holu szkoły.

WALENTYNKI

Chcemy świętować takie dni, bo są pogodne i radosne. Można podarować komuś symboliczne serduszko w dowód sympatii i miłości. To bardzo oczekiwany i wiele znaczący gest, który wywołuje uśmiech na twarzy obdarowanej osoby. W związku z tym, uczniowie z młodszych klas samodzielnie wykonali papierowe serca techniką origami oraz rysunki z tym motywem. Kolorowe, urocze prace dekorują obie sale naszej świetlicy.

Świetlicowy Bal Karnawałowy

Przystrojona sala, słodkie „co nieco” na stole, wspaniała muzyka i dobry nastrój to gwarancja dobrej zabawy. Dzieci z grupy świetlicowej 1, 2 oraz 4 już to wiedzą. Bawiły się świetnie. Większość z nich przygotowała dla siebie maski, kolorowe stroje, a niektórzy przebranie. Były zabawy i taneczne konkursy, między innymi limbo, pociąg czy taniec na gazecie. Razem z dziećmi bawiły się panie ze świetlicy, a także nasza pani wicedyrektor. Dzieci wykazały się wielkimi umiejętnościami tanecznymi, dziewczynki szalały, a chłopcy bohatersko dotrzymywali im kroku. Zdjęcia doskonale dokumentują ten wesoły i radosny dzień.