RIO 2018 - turniej piłki nożnej

W dniu 18 września reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w turnieju piłki nożnej na os. Rusa.Turniej był przewidziany dla uczniów klas piątych i młodszych czyli uczniów z rocznika 2007 i młodszych. W Turnieju udział wzięło 7 zespołów. SP 3,SP 6, SSP, SP 14, SP 18, SP 19, SP 20. Szkołę naszą reprezentowali:
Antoni Petryk, Adrian Chraplewski, Oskar Antkiewicz, Dominik Kałek, Witold Szeszuła, Mateusz Rolski, Piotr Kregielski, Hubert Wrotoń, Filip Kycler, Kacper Sawicki.

Ostatecznie chłopcy zajęli 5 miejsce, choć zabrakło szczęścia na lepszy wynik.

rio2018pilka 1

RIO 2018 - biegi

14 września 14 reprezentantów naszej szkoły wzięło udział w zawodach biegowych na nietypowym dystansie 1 mili. Szkołę reprezentowali:
Lucjan Szeszuła (5 miejsce), Jakub Rydlewski, Maciej Dźwigała, Olaf Cichecki, Magdalena Brożek, Angelika Drop (6 miejsce), Paweł Michalak (7 miejsce), Karolina Szymańska (4 miejsce), Zuzanna , Marcin Klonowski, Hubert Pogonowski, Zuzanna Zawiasińska (1 miejsce), Dawid Czajka (2 miejsce), Marcin Pięta(1 miejsce).

rio2018biegi 4     rio2018biegi 3