Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

W poniedziałek 3 września 2018 roku wszyscy wstawiliśmy się w szkole, aby uroczyście rozpocząć nowy rok szkolny. Pogoda nam dopisała. Było pięknie i słonecznie. Pełni energii i zapału, ale jeszcze z wakacyjnymi wspomnieniami, stanęliśmy w gronie klasowych koleżanek i kolegów. Miło było spotkać się po dwóch miesiącach przerwy. Uroczystość odbyła się w holu szkoły. Pani dyrektor powitała serdecznie wszystkich przybyłych uczniów, nauczycieli, rodziców i pracowników, a szczególnie nowych uczniów klas pierwszych.  Po apelu wszyscy uczniowie wraz z wychowawcami udali się do sal, gdzie spotkali się ze swoimi wychowawcami. Wszystkim uczniom życzymy dużo radości, powodzenia i wielu sukcesów w nowym roku szkolnym.

rozpoczecie2018