Zielona szkoła klasy 3a w Szklarskiej Porębie

07 maja 2018 r. 17 uczniów z naszej klasy  rozpoczęła   przygodę na zielonej szkole w Karkonoskim Parku Narodowym, która trwała do 11 maja 2018 r. Podczas pięciodniowego  pobytu w Szklarskiej Porębie  zwiedziliśmy wiele atrakcyjnych miejsc - osobliwości Beskidu Środkowego – Krucze Skały, Krzywe Baszty, Skałki Miłości, Sowie Skały, Wodospady: Szklarki i Kamieńczyka.  Poznaliśmy  dziesiątki ciekawych legend związanych z tym rejonem,  zwiedziliśmy  Muzeum Zabawek w Karpaczu oraz Świątynię Wang, poznaliśmy  ciekawe eksponaty w Muzeum Dom Carla i Gerhardarta Hauptmannów w Szklarskiej Porębie  oraz zapoznaliśmy  się z produkcją szkła w Hucie Leśnej. Nie zabrakło ogniska z pieczeniem kiełbasek, dyskoteki oraz zabawy  w Parku Rozrywki Esplanada. Pobyt na zielonej szkole był bardzo udany, a niektórzy z nas chętnie pozostaliby na wyjeździe jeszcze dłużej. Wszystkie nasze poczynania na zielonej szkole zostały udokumentowane na 1293 zdjęciach - mamy co wspominać !!!