Igrzyska Dzieci - turniej unihokeja

24 października nasza szkoła wzięła udział w Igrzyskach Dzieci  w unihokeju chłopców.Zawody zostały rozegrane w SP 78. Do rywalizacji przystąpiły 3 szkoły. Wspomniani wcześniej gospodarze oraz SP 29 i nasza szkoła SP3. W tym roku SP 3 reprezentowali:

Lucjan Szeszuła

Jan Cholewa

Melchior Maciejewski

Paweł Sierzchuła

Kacper Kozak

Adrian Chraplewski

Hubert Wrotoń

Piotr Kręgielski

Grzegorz Szubert

Pierwszy mecz z SP 25 pokazał, że mamy silną grupę i łatwo nie będzie. Po trudnym meczu wygraliśmy 2:0. Później było niestety gorzej bo mój faworyt do wygrania grupy czyli gospodarz okazał się rywalem nie do ogrania tego dnia. Po gongu kończącym spotkanie na tablicy wyników 7:0 dla SP 78. Ostatecznie zajęliśmy drugie miejsce nie dające jednak awansu do następnego etapu rozgrywek.

Sebastian Pięta

unihokej10.18