Igrzyska Młodzieży Szkolnej

18 października rozegraliśmy po raz pierwszy turniej w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. Do tej pory braliśmy udział tylko w Igrzyskach Dzieci czyli potocznie mówiąc dla uczniów klas szóstych. Były to zawody dla dziewcząt w unihokeja, które odbyły się w poznańskiej Arenie. Do rywalizacji przystąpiły cztery szkoły: SP 3, SP 19, SP 47, SP 85. Pierwszy mecz rozegraliśmy z faworytem tych rozgrywek czyli SP 85. Zabrakło tylko doświadczenia aby uzyskać zwycięstwo, a na pewno remis. Ostatecznie przegraliśmy 2:1. Przegrana ta i poziom gry rywala zmienił moje nastawienie do dalszej części rozgrywek ze względu na fakt iż do dalszego etapu rozgrywek awansowała tylko jedna drużyna. W drugim meczu z SP 19 chciałem aby dziewczyny przećwiczyły pewne warianty gry gdyż gra na dużym boisku zdarza się dla nich bardzo rzadko. Ten mecz również przegraliśmy 1:0. Trzeci ,ostatni mecz z SP 47 wygrany 3:1 po dobrej grze w ustawieniu w obronie i przemyślanych atakach.

Reprezentacja SP 3

1.    Anita Marek

2.    Karolina Szymańska

3.    Julia Czajkowska

4.    Zuzanna Zawiasińska

5.    Justyna Andrzejewska

6.    Zuzanna Paradowska

7.    Maria Zwierzycka

8.    Amelia Kaliszuk

9.    Wiktoria Eberle