Finały chłopców w unihokeju

7 grudnia odbył się finał chłopców w unihokeju w ramach Igrzysk Dzieci. Do rywalizacji o najlepszą szkołę w unihokeju w mieście Poznaniu przystąpiły 4 szkoły: SP 20, SP 85, SP 51 i  SP 3.

Pierwszy mecz rozegraliśmy z SP 85 i po dobrym meczu, pełnego walki przegraliśmy nieznacznie 2:1. Potem zagraliśmy mecz z SP 51, który był mniej dynamiczny od poprzedniego i po stanowczej przewadze i grze na połowie przeciwnika wygraliśmy symbolicznie 1:0. Ostatni mecz to mecz z SP 20. Wygrana dawała nam szansę na zajęcie nawet pierwszego miejsca, przegrana lub remis „tylko” trzecie. Niestety ten mecz niespodziewanie przegraliśmy 6:0 i ostatecznie zajęliśmy 3 miejsce.

SP 3 Poznań zajęła 3 miejsce w Mistrzostwach Miasta Poznania w Unihokeju Chłopców.

REPREZENTACJA SP3 POZNAŃ

1.     OLAF CICHECKI

2.     MACIEJ DŹWIGAŁA

3.     FRANCISZEK MADEJ

4.     JAKUB PAWLAK

5.     IGOR PIOTROWSKI

6.     KACPER ROMEL

7.     PAWEŁ SIERZCHUŁA

8.     PIOTR SIERZCHUŁA

9.     KRYSTIAN WASYNIAK

Opiekun zespołu:

 

Sebastian Pięta