Igrzyska Dzieci - finał

29 listopada reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w FINALE unihokeja dziewcząt w Igrzyskach Dzieci czyli Mistrzostw Miasta Poznania. W tym dniu zmierzyliśmy się z SP Salezjanami, SP 85, SP 78. Pierwszy mecz zagraliśmy z SP Salezjanami gdzie po zostaliśmy pokonani 9:1. Następny mecz rozegraliśmy ze szkołą ,z którą przegraliśmy 4:0 w półfinale –SP 78. Tym razem przegraliśmy 8:0. Ostatni mecz finału to rywalizacja z SP 85. Niestety ten mecz również przegraliśmy i to 6:0. Reasumując reprezentacja naszej szkoły zajęła 4 miejsce w Poznaniu w Unihokeju Dziewcząt.

Reprezentacja SP 3 Poznań

1.     Julia Czajkowska

2.     Aleksandra Koprucka

3.     Anita Marek

4.     Oliwia Russak

5.     Justyna Andrzejewska

6.     Maria Zwierzycka

7.     Maja Michalak

8.     Amelia Kaliszuk

9.     Anna Gewiss

Opiekun zespołu:

 

Sebastian Pięta