• Start
  • Sport
  • Półfinały Igrzysk Dzieci w Unihokeju Dziewcząt

Półfinały Igrzysk Dzieci w Unihokeju Dziewcząt

23 listopada w SP 78 odbyły się półfinały Igrzysk Dzieci w Unihokeju Dziewcząt. Do rywalizacji przystąpiły 4 szkoły: gospodarze SP 78, mistrz z zeszłego roku SP 19, SP 5 i nasza reprezentacja SP 3.

Pierwszy mecz rozegraliśmy z SP 78, który zakończył się porażką 0:4. W takim układzie trzeba było powalczyć w następnym meczu o uzyskanie pozytywnego wyniku. Niestety w drugim meczu przegraliśmy z Sp 19 1:2 i to półtorej minuty przed zakończeniem spotkania. Po tym spotkaniu mimo dwóch porażek nie byliśmy nie byliśmy na straconej jak się okazało pozycji gdyż SP 5 wygrała z SP 19 4:1. Nasz ostatni mecz z SP 5 musieliśmy wygrać wysoko najlepiej 5:0 aby cieszyć się z udziału w finale, ale teoretycznie trudna sytuacja biorąc pod uwagę, że SP wygrała z SP 19 to osiągnąć taki wynik było raczej ciężko. Jak okazało się w praktyce rywal chyba nie miał sił do nawiązania równorzędnej rywalizacji bo po pierwszej tercji było 3:0 dla nas – ale to wciąż mało. Druga tercja, dziewczęta coraz bardziej zmęczone, gorsza skuteczność, wynik 4:0, wciąż mało. W trzeciej tercji przy determinacji całej drużyny dziewczyny strzeliły jeszcze 2 bramki z wynikiem na koniec spotkania 6:0. I oto w w ten sposób bo dramatycznym przebiegu całego turnieju jesteśmy w finale!!!

Reprezentacja SP 3 dziewczęta:

1.    Maja Michalak

2.    Amelia Kaliszuk

3.    Aleksandra Koprucka

4.    Anita Marek

5.    Oliwia Russak

6.    Justyna Andrzejewska

7.    Maria Zwierzycka

8.    Anna Gewiss

9.    Julia Czajkowska

Opiekun zespołu:
Sebastian Pięta

unihokejdziewczat11.17 2

unihokejdziewczat11.17 1    unihokejdziewczat11.17 3