Turniej unihokeja dziewcząt

16 listopada reprezentacja naszej szkoły w unihokeju dziewcząt rozegrała pierwszy I etap rozgrywek w SP 18. W turnieju tym przyszło nam zmierzyć się z SP 28 , z którą zremisowaliśmy 2:2. W następnym meczu tym razem z SP 6 musieliśmy wygrać aby awansować do następnej fazy rozgrywek, tym bardziej że SP 6 wygrała z SP 28 3:1. W pierwszej tercji zawodniczki z SP 3 strzeliły 2 bramki i na 2 tercję wychodziły już trochę spokojniejsze ale skoncentrowane. Mecz po drugiej tercji zakończył się tym samym wynikiem. W trzeciej tercji natomiast padły jeszcze dwie bramki i nasz zespół pewnie awansował do następnej fazy rozgrywek wygrywając z SP 6 4:0.

REPREZENTACJA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 W POZNANIU

1.     MARIA ZWIERZYCKA

2.     AMELIA KALISZUK

3.     JUSTYNA ANDRZEJEWSKA

4.     ANITA MAREK

5.     MAJA MICHALAK

6.     OLIWIA RUSSAK

7.     JULIA CZAJKOWSKA

8.     ALEKSANDRA KOPRUCKA

Opiekun zespołu:

 

Sebastian Pięta

unihokejdziewczat10.17 1   unihokejdziewczat10.17 2