Igrzyska Dzieci - turniej unihokeja

11 października reprezentacja naszej szkoły w unihokeju chłopców rozegrała pierwszy etap rozgrywek w ramach Igrzysk Dzieci. Do rozegrania były dwa mecze z SP 25 i SP 79. Drugi z tych zespołów nie dojechał, więc pozostała rywalizacja z SP 25. Mecz był bardzo dynamiczny, w pierwszej tercji zdobyliśmy bramkę jako pierwsi. Wynik 1:0 utrzymywał się bardzo długo, aż do 2 tercji. W drugiej bardzo szybko SP 25 wyrównała. Potem chłopcy z SP 3 zaczęli strzelać jak na zawołanie i koniec tercji to 5:1 dla SP 3. Niestety chłopcy chyba się wystrzelali bo w 3 tercji  na 2 minuty przed końce, spotkania było 5:4 dla nas. Następne dwie minuty to jednak na szczęście atak z naszej strony, który nie zakończył się żadną bramką ale dał utrzymanie tego wyniku do końca spotkania.

REPREZENTACJA SP 3 POZNAŃ

1.    Jakub Pawlak