Z matematyką za pan brat

Miło Nam poinformować, że Jagoda Baczkun, uczennica klasy 6a została finalistką XVIII edycji Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego objętego honorowym patronatem Wielkopolskiego Kuratora Oświaty.


Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

konkursmat2.17

Wyniki Konkursu Recytatorskiego

KLASY II
I miejsce- Maja Druzga, Natalia Kruszka
II miejsce- Tobiasz Chromiński, Tymon Tłuczek, Tomasz Dudziński

KLASY III
I miejsce- Julia Barabasz, Marta Urbańska
II miejsce- Amelia Maksimowicz, Amelia Grabarkiewicz, Hubert Wrotoń, Michał Węcławek

konkursrecytatorski12.16

"Rozśpiewana Trójka" - wyniki

Wyniki konkursu Rozśpiewana Trójka
Klasa I
Wyróżnienie- Kamila Fasseur, Filip
Świtała, Lena Śleboda

Klasa II

Wyróżnienie- Maja Pracownik, Zuzanna Zielińska

Klasa III

Wyróżnienie- Maja Orlikowska, Maja Michalak, Julia Nowak,  Agata Kaszyńska

          Wyróżnionym serdecznie gratulujemy!

rozspiewanatrojka10.15 1

 

rozspiewanatrojka10.15 2

"Jesień wokół Nas" - konkurs

 UWAGA!!!

Zapraszamy wszystkie chętne dzieci klas I – III do wzięcia udziału
w konkursie plastycznym

 „ Jesień wokół nas”

konkursjesien09.2015

Tematyka prac:

Klasy I       Jesienny liść – technika dowolna format nie większy jak kartka A- 4          

Klasy II      Jesienny krajobraz – collage  format nie większy niż kartka A-3

Klasy III     Jesienny witraż    format nie większy niż kartka A-3           

Podpisane prace (imię, nazwisko, klasa) oddajemy wychowawcy  do dnia 9.10.2015

Przy ocenie prac jury będzie brało pod uwagę:

-        wkład pracy dziecka

-        zgodność tematyki i techniki

-        pomysłowość, estetykę

                                                                       Organizatorzy

    J. Cicha- Chmielina M. Skobierska

Wyniki Konkursu Pięknego Pisania

KLASY I
I miejsce- Dominik Szczepański, Wojtek Szóstka
II miejsce- Amelia Grabarkiewicz, Hania Jędrzejczak
III miejsce- Stasiu Stolarek, Ewa Pempera, Kamil Szał
Wyróżnienia- Amelia Maksimowicz, Klaudia Cieślik, Bartek Sajnaj


KLASY II
I miejsce- Marysia Plewczyńska
II miejsce- Maja Orlikowska
III miejsce- Kamil Ryś
Wyróżnienie- Roskana Krajewska

WSZYSTKIM GORĄCO GRATULUJEMY!