Wyniki Konkursów

ROK SZKOLNY 2018/2019

 

Wyniki konkursu recytatorskiego o tematyce zimowej i bożonarodzeniowej

Klasa 1 a- Zofia Glac, Maja Koprowska, Marcel Różewicz

Klasa 1 b- Marta Nowakowska, Gabrysia Humiennik, Liliana Maciejczak

 

Klasa 2 b- Adrian Ciecharowski

 

Wyniki I etapu Miłośnika Wiedzy

Klasa 1 a                                                                  Klasa 1 b

Zosia Glac- 14 pkt                                                     Zuzia Schulmann- 14 pkt

Shadia Bedada- 12,5 pkt                                            Gabrysia Humiennik- 14 pkt

Kacper Drop- 10,5 pkt                                                Marta Nowakowska- 14 pkt

……………………………………………………………………………………

Razem- 37 pkt                                                          Razem – 42 pkt – SOWA

Klasa 2 a                                                                  Klasa 2 b

Przemek Gałęski- 16 pkt                                             Patryk Lechowicz- 16 pkt

Igor Dmitrijew- 15,5 pkt                                             Kamil Piszczorowicz- 15,5 pkt

Marcin Kubiak- 15 pkt                                                 Antoni Urbański- 15,5 pkt

……………………………………………………………………………………

Razem- 46,5 pkt                                                        Razem- 47 pkt- SOWA

Klasa 3 a

Piotr Strzelecki- 15 pkt

Iwo Tryzubiak- 13 pkt

Seweryn Szymko- 11 pkt

Jaś Tyliński- 11 pkt

……………………………

Razem 50 pkt- SOWA

GRATULUJEMY!!!

 

 

Wyniki konkursu  plastycznego „Jesień wokół nas”

klasa 1:

I miejsce - Koprowska Maja 1 a
                Brzóska Michał 1 b

II miejsce - Burda Piotr 1 a
                 Piechnik Natalia 1 b

III miejsce -  Woźniak Sandra 1 a
                   Piernikowski Mateusz 1 a

Wyróżnienia: Drop Kacper, Sarbinowska Aleksandra, Glac Zofia

Klasa 2

I miejsce - Bazyli Zuzanna  2a
II miejsce - Ciachorowski Adrian  2b
III miejsce - Pluta Zuzanna  2a

klasy 3

I miejsce –  Seweryn Szymko 3a

Laureaci konkursu: „Jesień wokół nas”

 

jesienwokolnas10.18